Indeksy odebrane - mali studenci rozpoczęli rok akademicki

Indeksy odebrane - mali studenci rozpoczęli rok akademicki120 małych jaślan rozpoczęło rok akademicki na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym.

To już siódma edycja projektu, który realizowany jest przez miasto, w ramach programu edukacyjnego Jasło - Miasto Wiedzy. Uroczysta inauguracja odbyła się w sobotę 15 października br.

Pierwsze spotkanie małych studentów tradycyjnie odbyło się w auli wykładowej Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Najmłodsi jaślanie, po złożeniu ślubowania i wysłuchaniu pieśni „Gaudeamus igitur” otrzymali indeksy i upominki wręczane przez burmistrza Jasła Ryszarda Pabiana i Rektora PSW Stanisława Polańskiego.

Tegoroczne zajęcia, zgodnie z oczekiwaniami rodziców podzielone zostały na kilka grup tematycznych (m.in. chemia, fizyka, biologia, stomatologia, farmacja, kosmetyka, astronomia, mitologia). Pierwsze zajęcia, które odbędą się już w najbliższą w sobotę, dotyczyć będą robotyki.

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.