6 grudnia na jasielskim rynku pojawi się Mikołaj

6 grudnia na jasielskim rynku pojawi się Mikołaj Wszystkie dzieci, które pojawią się 6 grudnia, w niedzielne południe na jasielskim rynku obdarowane zostaną drobnymi prezentami i słodyczami, które będą rozdawali: Mikołaj, Motomikołaje, a także burmistrz Jasła Ryszard Pabian.

Konkursy, prezenty – dla dzieci i dorosłych
Impreza rozpocznie się o godzinie 12.45 i trać będzie do godziny 16. Mini koncert „Przybądź Święty Mikołaju” zaprezentują dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. W programie również przejażdżka na motorach z Motomikołajami i rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną Burmistrza Miasta Jasła. Na zakończenie zaplanowano happening artystyczny Sceny Kalejdoskop „Ognisty korowód Królowej Śniegu”.

Mikołaj na rynku 2015

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.