Centrum nauki w „Dwójce”

Centrum nauki w „Dwójce” Miasto Jasło planuje utworzenie nowoczesnego centrum nauki w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Koralewskiego.

Obecnie trwają konsultacje z mieszkańcami na temat planowanego Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle w odniesieniu do jego koncepcji.  Zachęcamy do obejrzenia prezentacji. Znajdują się tu między innymi informacje, co ma znaleźć się w centrum. https://um.jaslo.pl/pl/centrum-nauki-w-dwojce/Pierwsze spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami odbyło się 27 marca br.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.