Kolizja na moście. Mercedes wpadł w poślizg.

Kolizja na moście. Mercedes wpadł w poślizg.Z ostatniej chwili: Kolizja na moście. Mercedes wpadł w poślizg.

Jadący w kierunku Rafinerii samochód marki Mercedes wpadł w poślizg na moście na ul. 3 maja. Próby manewrowania samochodem i wyprowadzenia go z poślizgu stały się bezskuteczne. W konsekwencji pojazd uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Nissan. Kierująca Nissanem kobieta została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Kierowca Mercedesa nie odniósł żadnych obrażeń.
Na miejscu zdarzenia została zadysponowana piaskarka w celu poprawienia warunków na drodze.
Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia była śliska nawierzchnia jezdni, co spowodowało, że kierowca Mercedesa wpadł w poślizg.
Policja uczula kierowców prosząc o ostrożną jazdę. W niektórych miejscach warunki są naprawdę trudne, a mokra nawierzchnia znacznie wydłuża drogę hamowania.

red.

DPP 1

DPP 7

DPP 113

DPP 114

DPP 118

DPP 119

DPP 125

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.