Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygnięty

Konkurs na najlepszy biznesplan rozstrzygniętyKonkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT dobiegł końca.

Jego laureatami zostali Bartłomiej Pawluś i Łukasz Sypień.

Konkurs podzielony był na II etapy. W pierwszym wystarczyło przedstawić swój pomysł na biznes, a w drugim przygotować biznesplan pod okiem ekspertów. Przy ocenie projektów komisja konkursowa wzięła pod uwagę analizę marketingową, potencjał i doświadczenie uczestników konkursu, a także opłacalność zaproponowanych przedsięwzięć.

Konkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT dobiegł końca.

Nagrody zostały ufundowane przez Miasto Jasło, przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu, będące partnerami konkursu.

Zwycięzcom gratulujemy!

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.