Miasto Jasło przekaże 165 tys. złotych Powiatowi Jasielskiemu

Miasto Jasło przekaże 165 tys. złotych Powiatowi Jasielskiemu Na trzy inwestycje, za zgodą radnych Rady Miejskiej Jasła, udzieli Miasto Jasło wsparcia Powiatowi Jasielskiemu.

Będą to: budowa chodnika przy ul. Mickiewicza na osiedlu Bryły i Gamrat (120 tys. zł), remont chodnika na osiedlu Gamrat (15 tys. zł), oraz budowa chodnika na ul. Sobniowskiej (30 tys. zł).

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1313R Jasło – ul. Mickiewicza to kolejny etap prac, którego docelowym skutkiem ma być połączenie ciągiem pieszym dwóch osiedli Brył i Gamratu. W ramach udzielonej pomocy finansowej wyremontowany zostanie również chodnik na osiedlu Gamrat, a na ul. Sobniowskiej, by poprawić bezpieczeństwo pieszych, ma zostać wybudowany nowy chodnik.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

Alek
Może warto poprawić odcinek drogi który wszyscy objeżdżają lewym pasem wjazd do Gamratu od strony Dąbrówki