Miasto przejmie dworzec PKP

Miasto przejmie dworzec PKPZgodnie z porozumieniem zawartym pomiędzy Polskimi Kolejami Państwowymi S.A. w Warszawie a Miastem Jasłem, samorząd nieodpłatnie przejmie dworzec PKP wraz z działką, na której się znajduje.

Pozostałe nieruchomości należące do PKP wraz z działkami, mają zostać sprzedane za 313 738 zł.

Łączna powierzchnia działek, które przejmie miasto to 0,4401 ha. Ustalona wartość rynkowa całego obszaru, który stanie się miejską własnością (łącznie z dworcem, magazynami, budynkiem, pomnikiem i urządzeniami) wynosi 578 300 zł.

Nabywane nieruchomości władze Jasła chcą przeznaczyć na modyfikację systemu transportowego, w szczególności lokalizacje przystanków komunikacji autobusowej, parkingów przesiadkowych oraz infrastruktury obsługi podróżnych.

UMJ

O sprawie pisaliśmy TUTAJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.