Rada Muzeum powołana

Rada Muzeum powołanaW związku z upływem 4-letniej kadencji Rady Muzeum przy Muzeum Regionalnym im. Stanisława Kadyiego w Jaśle, radni miejscy powołali nową Radę Muzeum.

Rada działa społecznie. W jej skład wchodzą: Felicja Jałosińska, Zbigniew Pięta, Zbigniew Dranka i Zdzisław Gil.
Zadaniem Rady Muzeum jest m.in. sprawowanie nadzoru nad wypełnianiem przez tę instytucję powinności wobec zbiorów i społeczeństwa. Rada ocenia na podstawie przedstawionego przez dyrektora muzeum sprawozdania rocznego z działalności, działalność muzeum oraz opiniuje przedłożony przez dyrektora muzeum roczny plan działania.

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

monia
Przecież rada muzeum została dopiero dzisiejszą tj dnia 24.09.2018r. uchwałą powołana .Ciekawa jestem jak to sprostujecie hihi.