Festiwal Karpackiego Sera w Jaśle

Za miesiąc w Jaśle odbędą się Międzynarodowe Dni Wina

Jeszcze tylko niecały miesiąc pozostał do jednej z najważniejszych imprez winiarskich w naszym regionie. Rezerwujcie terminy, bo Międzynarodowe Dni Wina i nowość: Festiwal Karpackiego Sera, odbędą się w tym roku 24 i 25 sierpnia br.

Międzynarodowe Dni Wina 2024

W trakcie dwóch dni będziecie mieli okazję:
- skosztować wyśmienitych produktów pochodzących z winnic z najróżniejszych zakątków Polski, prezentowanych przez renomowanych winiarzy,

- delektować się bogactwem smaków i aromatów serów regionalnych,

- uczestniczyć w warsztatach degustacyjnych, prowadzonych przez ekspertów z branży winiarskiej,

- podziwiać i oczywiście także kupić wyroby rękodzielnicze naszych lokalnych twórców,

- cieszyć się wspaniałą atmosferą przy dźwiękach muzyki oraz innych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla gości.

Festiwal Karpackiego Sera

Międzynarodowe Dni Wina - Jasło 2024
Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do poznania pasjonatów wina i serów, a także do nawiązania cennych kontaktów. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i już dziś zaplanuj swój udział w Międzynarodowych Dniach Wina i Festiwalu Karpackiego Sera!

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.