Featured

Dusił nauczyciela i nazwał go gnojem. Wójt Osieka Jasielskiego usłyszał prawomocny wyrokDusił nauczyciela i nazwał go gnojem. Wójt Osieka Jasielskiego usłyszał prawomocny wyrok.

Nie dało efektu odwołanie, jakie wójt Mariusz Pykosz złożył od skazującego go wyroku Sądu Rejonowego w Jaśle. Wczoraj Sąd Okręgowy w Krośnie stwierdził, że w I instancji zapadło właściwe rozstrzygnięcie. Uznał, że wójt jest winien naruszenia nietykalności cielesnej nauczyciela (który wykonując swoje obowiązki służbowe, mógł korzystać z praw funkcjonariusza publicznego) i znieważenia nauczyciela obelżywymi słowami.

Więcej przeczytacie Państwo na stronie Nowiny24:

565edd5275f31 osize969x565q71h28d9fe 768x448

fot. Tomasz Jefimow

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.